Home / Uncategorized / دیوارهای زندگی برای یک خانواده مدرن

دیوارهای زندگی برای یک خانواده مدرن

اگرچه اولین چیزی که در مورد باغبانی برای بقا می خواهید به آن فکر کنید نیست ، اما دیوارهای زنده می توانند مزایای زیادی در خصوصیاتی داشته باشند که به فضا فشار بیاورند. مهمتر از همه ، این باغ امن ترین باغی خواهد بود که می توانید از آن محافظت کنید زیرا روی دیوارهای داخلی آن نشسته و اغلب از دید و دسترسی عموم دور خواهد بود.

برای بسیاری از افرادی که در شهرهای خارج از فضا زندگی می کنند تأمین سخت است. بنابراین هنگامی اجرای دیوار سبز که یک قطعه دستمال با دارایی 3 میلیون پوندی به شما داده می شود ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که زمین را با گیاهان بپوشانید ، فضای زندگی خود را کاهش دهید و احساس کنید که در مجموعه فیلم The Day of the Day هستید Triffids!

مطمئناً باغبانان قرنهاست که با میوه و کوهنوردی بصورت عمودی در حال رشد هستند اما مزایای توانایی کاشت انواع گیاهان بر روی دیوارها با سیستم های مدرن مدولار بی پایان است و فقط تعدادی از آنها را که در زیر لیست کرده ام به شما می دهد.

صرفه جویی در فضا

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، بدیهی است که صرفه جویی در فضا مهمترین عامل برای بیشتر افراد ، به ویژه برای بچه های دارای فرزند است! فروشندگان متخصص در دیوارهای زندگی سیستم های مدولار را در اندازه های مختلف می فروشند که می تواند در کنار هم قرار بگیرد تا دیوارهای بتونی خفیف و برهنه ای را که در صورت شما خیره می شوند ، نرم کند.

عایق بندی

برای کسانی که می خواهند چند باب در قبض های گرمایش صرفه جویی کنند ، کاشتن دیوارهای باغ باعث عایق بندی فضای بیرونی و هدایت گرما به سمت مال شما می شود. این فقط گیاهان نیستند بلکه خود محیط رشد است که گرما را در هوای سرد نگه می دارد و در مناطق گرمتر سایه ایجاد می کند تا تهویه هوا را کاهش دهد.

آلودگی

همه نمی دانند که گیاهان آپارتمانی و سایر درختان و گیاهان در حال رشد طبیعی CO2 را جذب می کنند و به عنوان فیلتر هوا از گازهای مضر و سموم عمل می کنند. در دیوارهای سبز این همان اصل ارائه گیاهان برای این کار خاص است. این دیوارها به عنوان دیوارهای فعال “فعال” شناخته می شوند. علاوه بر فیلتراسیون هوا ، کاشت دیواره نیز به عنوان مانعی برای پاک کردن صدای جاده و فعالیت عمومی انسان عمل می کند. اگرچه در میله های ساری که در آن مستقر هستیم چندان مهم نیست ، اما در لندن این مورد اغلب یک مورد مهم در ملکی است که نادیده گرفته می شود یا در نزدیکی دیگران است.

از همه اینها ، اگر شما به دنبال استفاده مجدد از آب طوسی یا طوفانی خود به روشی مسئولانه هستید ، این یک فرصت مناسب برای اتصال دیوار سبز شما به یک منبع دائمی است!

  •  
    Previous Post

    Know the Benefits of Cannabis

  •  
    Next Post

    What’s a Personal Development Tracker?